Teslimat, İptal ve İade Bilgisi

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayıp, kargo firması yetkilisiyle bir tutanak düzenleyip, durumu tespit ettiriniz. Ürün teslim alınması ve bu yönde imza atmanız durumunda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturasının her iki nüshasını, faturanın alt kısmındaki iade bölümün doldurup, imzalayarak iade ediniz. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, hijyen özelliğini kaybetme ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Faturanın her iki nüshasının gönderilmemesi durumunda faturanın KDV tutarı iade edilemez.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün depomuza ulaştığı andan itibaren 5 iş günü içinde yapılacaktır. İşlem yapıldıktan sonra sizlere iade/iptal işlemi yapıldığına dair email ulaşacaktır. İşlem banka hesabınıza veya kredi kartınıza online olarak yansır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Müşteri kaynaklı iade edilen siparişlerde, ürünlerin geliş-gidiş kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. Eğer bu kargo bedelleri firmamız tarafından ödenirse, iade edilecek bedelden mahsup edilir.